Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hadise'den kostüm eleştirilerine yanıt!

Hadise'den kostüm eleştirilerine yanıt!

Eurovision kostümü tartışılan Hadise, eleştiriler için, 'İnanın takmıyorum. Çünkü ben çok rahat ve mutluyum' diye yanıt verdi.

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
  • İşte Hadise'nin Eurovision kostümü (VİDEO/FOTO/ANKET) Bu yıl Moskova'da 54.'sü düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi 'Düm Tek Tek' isimli şarkısı ile temsil edecek olan Hadise kostümün çok tartışılacağını herkesin bildiğini belirterek, "Herkes konuşsun hoşuma gidiyor" diye konuştu. Hadise kostümü ile ilgili eleştiriler için şöyle konuştu:"Bu kostümün tartışılacağını herkes biliyordu. Zaten bu akşam buraya kotla çıksaydım bu sefer 'Hadise neden kot giydi?' derlerdi. Kısa bir elbise giyseydim, 'Hadise neden kısa elbise giydi? Hadise'yi hep böyle kısa kıyafetle gördük' derdi. Bu yüzden herkesin tepkisine saygı duyuyorum. Ama inanın takmıyorum. Çünkü ben çok rahat ve mutluyum." Hadise kıyafetini değiştirip değiştirmeyeceği sorusuna ise, "Beni bu konuda kimse etkilemiyor. Biz aylardır çok rahat bir kıyafet giyelim diye çalıştık. Hani çok hafif olsun, ekranda güzel dursun diye çalıştık. Bence çok güzel bir şey oldu. Yani düşünün kıyafeti abartsak upuzun olsa o zaman hiç dans edemezdim. Bu sefer de ne olacaktı, 'Bu kız niçin hiç kımıldamıyor, bu kız niye 'Düm tek tek' te yerinde duruyor.' derlerdi. Bu yüzden hakikaten herkesin yorumuna saygı duyuyorum. Hiç üzülmüyorum. Hatta hoşuma gidiyor. Konuşsun herkes" diye konuştu.
  • 426
    dahafazlası
    YORUMLAR
    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.