Magazin

Hadise tekrar Eurovision'da

Hadise tekrar Eurovision'da

Ülkemizi Eurovision'da temsil edip dördüncüsü olan Hadise bu yarışmaya tekrar katılabileceğinin sinyallerini verdi. Güzel şarkıcı, 'Düm Tek Tek kariyerimde dönüm noktasıdır' diye konuştu.

Güncellenme tarihi:
Katıldığı bir tanıtımda Belçika'nın 2010 Eurovision Şarkı Yarışması için kendisine teklif götürdüğü hatırlatılan Hadise, "Lütfen bu konuyu bayramdan sonra konuşalım" dedi. Hadise sözlerini şöyle sürdürdü: "Eurovision dönüşünde tüm ekip çok yorgunduk. O dönem çok yoğun bir dönemdi. Eurovision'a bir daha katılmam demedim. Ama Eurovision kitabını rafa koydum. Arada bir tozunu alıyorum bakıyorum; ama rafta. Kaderimde varsa 2. kez de giderim" Hadise bu sözleriyle Belçika adına da yarışmaya katılabileceğinin sinyallerini verdi. Geçen yılın temsilcisi Hadise, bu yıl Eurovision için en iyi seçimin TRT tarafından yapılacağına emin olduğunu belirterek "Eurovision kolay bir iş değil, ben gideceğim demekle olmuyor. Şarkınız çok önemli, ön hazırlığınız da öyle. Ben yarışma için 8-9 ay çalıştım. 'TÜRK KIZIYIM BANA KIZMAZLAR' Türkiye-Ermenistan maçında şarkı söylemek istediğini de belirten Hadise "Hala haber bekliyoruz. Bu isteği barışa bir katkıda bulunmak için yaptım" dedi. Azerbaycan'dan kendisi hakkında yapılan yorumlara da yanıt veren ünlü şarkıcı "Haberleri gördüm ama hiçbiri resmi kaynaklardan gelen haberler değil. Böyle bir yorum yapıldığına inanmıyorum" diye konuştu.
Yayın tarihi: 20.09.2009
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.