Magazin

Hadise-Hande savaşında 2. raunt

Hadise-Hande savaşında 2. raunt

Hadise'nin yeni albümüne aldığı 'Süslü Burjuva' şarkısındaki 'Kıvır durma, Tatminsiz Diva' sözleri kimi hedef alıyor? Akla gelen ilk isim Hadise'nin sevgilisi Sinan Akçıl ile ayrılmasının sebebi olarak gösterilen Hande Yener'den başkası değil.

Güncellenme tarihi:
HADİSE'NİN RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN Şarkı önce Hadise gibi yeni albümünü 15-20 güne kadar çıkaracak Atiye'ye teklif edildi. Atiye, şarkıyı dinledikten sonra, 'Tatminsiz Diva'yla kimin kast edildiğini sordu. Hande Yener için yapılan bir gönderme olduğunu öğrenince de şarkıyı istemedi. Sahipleri şarkıyı Hadise'ye önerince o seve seve kabul etti. Çünkü şarkıyı okuyarak hem 'bir taşla iki kuş' vurmuş hem de eski aşkı Sinan Akçıl'dan ve onunla ilişkisinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Hande Yener'den intikam almış olacaktı. HANDE YENER'İN RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN 'Süslü Burjuva' ile kast edilen Sinan Akçıl'dı. 'Tatminsiz Diva' kısmıysa Hande Yener'i işaret ediyordu. Eserin söz yazarı, bestecisi veya Hadise'ye sorsak muhtemelen "İsteyen üstüne alır, istemeyen almaz" diyecektir. Telefonda konuştuğum Hande Yener'in cevabıysa netti: "PR (reklam) için başka adrese gitsinler." (Ali Eyüboğlu / Milliyet)
Yayın tarihi: 18.02.2011
765
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.