Magazin

Haberler bu kadın ölsün diye yazıldı! (Video)

Haberler bu kadın ölsün diye yazıldı! (Video)

Nurseli İdiz, Çeşme'de sarhoş yakalandığı iddiasından sonra ilk kez canlı yayına katıldı ve o görüntülere bakın ne dedi?

Güncellenme tarihi:

Kanaltürk'te yayınlanan Uçankuş programının bu akşamki konukları, Nur Yerlitaş ve Nurseli İdiz'di.

NURSELİ İDİZ O GÜNÜ ANLATTI (VİDEO)

Nurseli İdiz Çeşme'de sarhoş olduğu ve otelden kovulduğu iddialarına canlı yayında yanıt verdi.

Ünlü oyuncu haberi yapanları bombaladı. Haberi yapan gazeteci Kahraman Durak da canlı yayına katılarak o anları anlattı.

İdiz'in fotoğraflarını çeken muhabir "Dev bir sanatçının ufak bir haberi olmaz. O yüzden haber bu kadar yankı uyandırdı. Sokak bomboştu, bir biz vardık, bir garson arkadaş vardı. Biz fotoğrafı çekerken Nurseli hanım telefonla konuşuyordu. Önce uzaktan çektik sonra karşı masasına oturduk." dedi.

Gazetecinin açıklamaları için Nurseli İdiz: "Ben fotoğraflardan çok açıklamalara kızdım, otelde de kimse yoktu. Özel bir odadaydım, butik bir otel. Birini rahatsız etmem imkansız. Saçma sapan telefon konuşmaları yaptım. Ben yazılı metnin düşmanca olduğunu düşünüyorum. Ben de kendime yakıştıramadım. Yapılan haberler bu kadın ölsün diye yazılmış, benim ipimi çekmek için yapılmış haberler. İnsan boşluğa düştüğü zaman hata yapabiliyor. Otel sahibi hanımefendi de haberi yapanlara dava açıyor. " dedi.

Ünlü oyuncu sözlerine "basın beni pek sevmiyor. Skandallara imza atmış kişileri daha çok seviyor ve etten duvar örüyor. Bana gelince karalama kampanyası uyguluyor. İnsan elinde olarak kendine böyle zarar verir mi?" diye devam etti.

Haberi yapan gazetecinin ve Nurseli idiz'in açıklamalarının ardından Otel çalışanı Kadir Temurçin'de canlı yayına bağlandı ve iddiaları yalanladı. Otel çalışanı yaptığı açıklamada "Nurseli İdiz'in otelden kovulması ve oteldekilere rahatsızlık verdiği söyleniyor. Bunlar doğru değil. Daha sakin bir hali vardi. Uykusu geldi, uyumak istedi, odası açıldı. Bunlar bilinçsizce yazılmış şeyler. Yazılanlar çizilenler, insafsızca yazılmış. Otelden kovulduğu iddiası hiç hoş değil." dedi.

Nurseli İdiz taksi parası ödeyemediği söylentilerine de açıklık getirdi. "Önce Kapadokya'dan bir arkadaşımı aradım. Onun arkadaşları beni İzmir'den alacaktı. Taksi kaça gider diye merak ettim. Sonra saçmaladığımı fark ettiim ve gidip yattım. O anda kaçmak istedim." dedi.

Yayın tarihi: 31.07.2012
627
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.