Magazin

Güzide'ye 60 bin dolarlık yüzük aldı

Güzide'ye 60 bin dolarlık yüzük aldı

Önce İlker İnanoğlu, sonra Moris Kohen ve ardından Adnan Aksoy...

Ünlü manken Güzide Duran, yeni ilişkisinde diğerlerinden farklı bir tablo çiziyor. Duran'ın ayaklarını yerden kesen ilişki, Les Ottomans'ın spor salonunda başladı.

Motorola'nın eski Genel Müdürü Adnan Aksoy da salonun müdavimlerindendi. Sevgilisinden ayrılan Güzide Duran ile eşinden ayrılan Aksoy'un yolları bu salonda kesişti. Ve ikilinin burada başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Aksoy, iddiaya göre ünlülere kiralanmayan Kanyon'daki residence'ı tutması Güzide'ye yardım etmişti. Ünlü manken, aylık kirası 4 bin YTL olan lüks daireye taşındıktan sonra ikili önce Mikonos'a tatile çıktı. Her şey o kadar hızlı gelişti ki, Adnan Aksoy, Duran'a "karım" diye hitap etmeye başladı. Ve geçtiğimiz haftalarda değeri 60 bin dolar olan bir de nişan yüzüğü taktı.

Kasım'da evlenmeyi planlayan çift düğünlerini Ocak ayına erteledi. Yakın çevresine "masal gibi bir aşk yaşıyorum, hayatımın aşkını buldum" diyen Duran, şimdiden düğün hazırlıklarına başladı. Düğün de çiftin aşklarının başladığı Les Ottomans'da yapılacak.

Evlendikten sonra çift, Adnan Aksoy'un Boğaz'daki yalısına taşınacak. Arnavut asıllı olan Aksoy'un oldukça kıskanç olduğunu söylentiler arasında. Bir diğer söylenti ise Güzide Duran evlendikten sonra sadece çok özel defilelere katılacağı. Kısaca ünlü manken artık podyumlara veda ediyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 26.10.2007
489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.