Magazin

Güzide Duran sevgilisinden ayrıldı

Güzide Duran sevgilisinden ayrıldı

Ünlü manken Güzide Duran ile işadamı sevgilisi Moris Kohen'in aşkı sona erdi.

Ünlü manken, ayrılığın ardından birlikte oturduğu Kohen'in evindeki kendi eşyalarını önceki gün taşıdı. İkilinin birbirini yıpratmamak adına bu kararı aldıkları öğrenildi.

Güzide Duran, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Moris Kohen'den ayrıldı. Kohen'in Ulus'taki evinde oturan Duran, önceki gün özel eşyalarını alarak taşındı.

İlişkinin bitmesine neden olarak, ünlü mankenin adının sürekli olarak eski sevgilisi İlker İnanoğlu'yla anılması gösteriliyor. Son zamanlarda bu konuda tartışan çiftin, birbirini daha fazla yıpratmamak adına bu kararı aldıkları öğrenildi. Şu sıralar bir arkadaşının evinde kaldığı öğrenilen Güzide Duran'ın, çok yakında kendi evine geçeceği öğrenildi. Moris Kohen'le evlilik hazırlıkları yaparken gelişen sürpriz ayrılıkla ilgili çift, sessiz kalmayı tercih etti.

Güzide Duran, evleneceği gözüyle bakılan sevgilisi Moris Kohen'den iki gün önce ayrıldı.
Güzide Duran'ın ile eski sevgilisi İlker İnanoğlu'nun adının sık sık birlikte anılması, Kohen'le ilişkisinin bitmesine neden olduğu ileri sürülüyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.07.2007
487
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.