Magazin

Güzide de anne adayı

Güzide de anne adayı

Üç ay önce Adnan Aksoy ile hayatını birleştiren top model Güzide Duran 2 aylık hamile.

Pınar Altuğ ve Mustafa Sandal'ın eşi Emina gibi bebek bekleyen ünlüler kervanına Güzide Duran da katıldı. Üç ay önce Çırağan Oteli'nde mimar Adnan Aksoy ile nikah masasına oturan top modelin 2 aylık hamile olduğu öğrenildi. Evlenmeye karar verdiği günden itibaren yurt içinden ve yurt dışından gelen iş tekliflerini geri çevirmeye başlayan Güzide Duran, iş yaptığı herkesle bağlantılarını kopararak telefon numaralarını bile değiştirmişti.

Birkaç özel arkadaşının dışında hiç kimseyle görüşmeyen ve çevresini tamamen değiştirme kararı alan Duran, hamile kaldığını öğrendiği günden itibaren evine kapanarak istirahata çekildi. Yurt dışında doğum yapmayı planlayan ünlü manken, yakın çevresindeki dostlarına "İnanamıyorum anne olacağım... Yaşadığım mutluluğu kelimelerle anlatmam mümkün değil. Bebeğimizin kız veya erkek olması önemli değil. Sağlıklı olması her şeyden önemli. Ancak kız çocuklarını çok seviyorum. Bir kızım olmasını çok arzu ederim" diyerek duygularını anlattı. Duran'ın İspanya'daki balayı seyahatinde eşiyle birlikte çocuk sahibi olmaya ve mankenliği bırakmaya karar verdiği öğrenildi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 14.07.2008
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.