Magazin

Güzi, boşanmaya neden gösterilmesine şaşırdı

Güzi, boşanmaya neden gösterilmesine şaşırdı

İlker İnanoğlu ile Yeşim Salkım'ın evliliklerinin bitmesine neden olarak Güzide Duran'ı göstermesi, ünlü mankeni şaşkına çevirdi.

Kısa süre önce anlaşmalı olarak boşanan Salkım ile İnanoğlu, Duran'ın açtığı 200 bin YTL'lik tazminat davasına gönderdikleri itiraz dilekçesi, ortalığı bir kez daha karıştırdı.

Duran'ın, hakaret, iftira ve özel hayatın ihlali nedeniyle açtığı davayı yürüten Salkım ve İnanoğlu'nun avukatı Aydın Kurban, çiftin
boşanmasına Duran'ın neden olduğunu iddia ederek davanın reddini talep etti.

BOŞANMANIN NEDENİ GÜZİDE DURAN'DIR
Kurban'ın dilekçesinde, "İnanoğlu ve Salkım evlendikten sonra Duran ile ilgili haberler çıkmıştır. Müvekkillerim, Duran'ın kendileri ve evlilikleri hakkında yaptığı yorum ve hakaretler nedeniyle zor duruma düşmüşlerdir. Çift evlilik hayatlarını bozmamak için tedbir talebinde bulunmuş ancak başaramamışlardır. Yaşananlar karşısında çift kamu ve toplumun önünde küçük düşürülerek rencide edilmiştir. Aile hayatı zehir olan çift, evlilik birlikteliklerini yürütemeyerek boşanmıştır" sözlerine yer verildi.

BENİ İLGİLENDİRMİYOR
Boşanmaya neden olarak gösterilen ünlü manken Güzide Duran, "Bu konu hakkında daha öncede konuşmadım, şimdi de konuşmayacağım. Gündeme gelen bu dilekçeyle ilgili bir açıklama için avukatımla görüşmem gerek. Benim bu olaylardan çok daha yapacağım önemli işlerim var. İşlerimle
yoğunlaşmış durumdayım. O yüzden kimin ne söylediği umurumda bile değil. Her türlü açıklamalar olabilir, beni artık ilgilendirmiyor" dedi.
Yayın tarihi: 23.02.2007
674
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.