Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Güzelliğin sırrı suda gizli

Güzelliğin sırrı suda gizli

Antalya'da bulunan 5 yıldızlı Sheraton Voyager Otel bünyesinde hizmet veren SPA Serenity Güzellik Merkezi, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. İstanbulda da şubesi bulunan merkezde sadece su ve doğal ürünlerle güzellik ve bakım seansları uyguladıklarını söyleyen estetisyen Yeliz Orgönül, "Güzelliğin sırrı suda gizli" dedi.

Sudan gelen sağlık ve yenilenme anlamını taşıyan SPA'da süt, çiçek, köpük, parfüm ile bitki özlü doğal otlardan hazırlanan ve sıcak suyla uygulanan vücut masajları yaptıklarını belirten Yeliz Orgönül, uygulanan bakım sonunda deri hücrelerinin yenilendiğini, cildin daha canlı ve parlak bir görünüm kazandığını söyledi.

Günün yorgunluğunu atmak isteyenlere Japon bakım ünitesini önerdiklerini kaydeden Yeliz Orgönül, "Müşterilerimize jakuzi içerisinde sıcak su masajı, köpüklü masaj ve Shiatsu adı verilen tahta zemin üzerinde yapılan Japon masaj tekniği uyguluyoruz" diye konuştu.

4 kişilik bir uzman ekiple çalıştıklarını belirten Orgönül, güzelliğin sırrının suda gizli olduğunu yineliyerek, "Süt, doğal tuz, bitkisel yağlar ve mineraller sıcak suda daha çabuk yayılıp insan bedenini daha hızlı uyarıyor. Müşteriler vücutlarının zindeliğinin ve diriliğinin hemen farkına varıyor" dedi.
(DHA)
513
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.