Magazin

Güzelleştiren kusur

Güzelleştiren kusur

Bu kusurlar güzelliklerini artırıyor.

Onlar moda ya da sinema dünyasının güzellikleriyle baş döndüren ünlüleri. Çağın estetik anlayışına uygun görüntüleriyle de ilk anda birer 'kusursuzluk anıtını' andırıyorlar. Ama kusurları ağızlarını açtıkları anda ortaya çıkıyor.

İşte aslında son dönemde "güzellik mi yoksa düzeltilmesi gereken bir sorun mu" diye tartışılan o kusur.Lara Stone, son dönemde moda dünyasının en gözde mankenlerinden biri.Hollandalı Stone, kusursuz fiziğiyle ünlü iç giyim ve mayo firmalarını peşinden koşturuyor.Ama güldüğü zaman "bu güzelliği inci gibi dişler tamamlar" mantığındaki herkesi şaşırtıyor.Tıpkı Jessica Hart gibi..O da moda dünyasının ayrık dişli ünlülerinden biri.Hart, dişlerini düzelttirmeyi hiç düşünmediğini söylemişti.Georgia May Jagger, annesi Jerry Hall'un mesleği olan mankenliği seçti.Genç kadın bir dönemin güzellik ikonu Brigitte Bardot'ya benzetiliyor.Hatta dişlerinin ayrıklığı bile Bardot ile benzerliğini daha da vurguluyor.Lindsey Wixson, kendine özgü yüz hatlarıyla dikkat çekiyor.Masum güzelliğin simgesi olarak anılıyor genç manken.O da ayrık dişli modellerden biri.Vanesa Paradis de doğanın kendisine verdiği ayrık dişlerini hiçbir zaman düzeltmedi.Bu onun güzelliğini de hiç eksiltmedi.Paradis'nin gülüşü bir simge haline geldi.Anna Paquin çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerini sürdürüyor.True Blood dizisiyle şöhretini pekiştirdi.Paquin de ayrık dişleriyle tanınıyor.(Kelebek)

Yayın tarihi: 18.12.2013
21789
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.