Magazin

Güzellerin 50 bin dolar savaşı

Güzellerin 50 bin dolar savaşı

'A1 Model Boxing' kickboks turnuvası'nda, profesyonel kickboksçuların yanı sıra sekiz manken de yarıştı.

Güzellerin fotoları sağda

Türkiye'de ilk kez düzenlenen 'A1 Model Boxing' kickboks şampiyonası önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde başladı. Turnuvada, Türkiye'nin en iyi kickboksçuları Gürkan Özkan, Apachi Serkan ve Serkan Yılmaz önceki akşam Amerikalı rakipleriyle karşılaştı.

MODELLER KIRAN KIRANA
Turnuvada kickboksçuların yanı sıra, ünlü omdeller de yarıştı. Burcu Çağrı, Burcu Okutulmuş, Didem Taslan, Didem Erol, Eylem Şenkal, Fulya Keskin, Seçkin Piriler ve Banu Akbaş'ın katıldığı "A1 Model Boxing" turnuvasının ilk bölümünde Burcu Çağrı-Banu Akbaş ve Didem Taslan-Didem Erol karşılaştı. Rakibi Banu Akbaş'a attığı düzgün tekmelerle izleyiciler tarafından büyük alkış alan Burcu Çağrı ve sert yumruklarıyla Didem Erol'u eleyen Didem Taslan yarı finale çıkma hakkı kazandılar.

Taslan hastanelik oldu
Birinciye 50 bin dolar para ödülünün verileceği turnuvada Didem Taslan, rakibini eledikten sonra kalbi sıkışıp nefes almakta zorlanınca hastaneye kaldırıldı.

KAYACI'DAN DESTEK
Kickboks turnuvasının izleyicileri arasında Aysun Kayacı da vardı. Arkadaşı Didem Taslan'a destek olmak için Bostancı Gösteri Merkezi'ne gelen Kayacı'ya basın yoğun ilgi gösterdi. Programın yapımcılığını ayrıldığı sevgilisi Fatih Aksoy'un üstlenmesinden dolayı gecenin ilgi odağı haline gelen Kayacı, adının aşk dedikodularına karıştığı basketbolcu Damir Mrsiç'in eski sevgilisi Burcu Çağrı'nın maçına ilgi göstermedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.04.2006
621
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.