Magazin

Güzeller idollerini açıkladı

Güzeller idollerini açıkladı

Penelope Cruz, Beyonce, Kirsten Dunst ve Anne Hathaway hayranı oldukları oyuncuları açıkladı. OK dergisi de, yıldızları, ilham aldıkları sanatçıların stiline büründürdü.

Sinema dünyasında kurallar pek değişmiyor. Güzellikleriyle ünlü kadınların kendilerine özgü stilleri, sonraki kuşakları da etkiliyor. Genç kuşaklar, eskileri birebir taklit etmek yerine onlardan ilham alıp kendi stillerini yaratıyorlar.

Ama sonuçta yine Hollywood'un klasik güzelleri, genç kuşak temsilcilerine ilham kaynağı oluyor. OK dergisi, Penelope Cruz, Beyonce, Kirsten Dunst ve Anne Hathaway'i zamanda yolculuğa çıkardı. İşte sonuç:

Saçlardaki gizli zarafet
Penelope Cruz, çocukluğundan beri Grace Kelly'nin stiline hayran olduğunu belirtiyor. İspanyol güzel, gösterişli bir tuvaleti giymek zorunda kalınca, uzun saçlarını toplatıp kendini Grace Kelly'ye benzetiyormuş. Saç stilistleri, Cruz'u Kelly'ye benzetmekte fazla zorlanmadı.

Valentino filmi örnek aldı
Anne Hathaway, saç modelini genelde Audrey Hepburn'e benzetmeye çalıştığını söylüyor. Yıldızın saçları, "Valentino" filmindeki Audrey Hepburn'ün saç modeline benzer bir forma sokuldu.

Düz saçlarla seksi bir görünüm
Beyonce, Brigitte Bardot hayranı olduğunu açıklayınca güzellik uzmanları işe saç stilinden başladı. Beyonce'nin Bardot modeli düz saçlarla çok daha seksi görüneceğini düşünüldü. Beyonce de bu fikri beğendi.

Ateş kırmızısı dudaklar
Kirsten Dunst, 1940'lı yılların güzel yıldızı Marlene Dietrich'in makyaj tarzını takip ettiğini söylüyor. Dietrich, kırmızı dudaklarıyla ünlüydü. Dunst'ın dudaklarında Dietrich kırmızısı yaratıldı.
Yayın tarihi: 21.03.2007
312
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.