Magazin

Güzel yüzü darmadağın!

Güzel yüzü darmadağın!

Genç şarkıcı Rihanna şu sıralar hayatının en kötü dönemini yaşıyor.

Çocukluğundan beri tanıdığı sevgilisi Chris Brown'dan inanılmaz bir dayak yiyen Rihanna'nın eski güzelliğine kavuşması için epey zaman geçmesi gerekecek gibi görünüyor.

Polis yetkilileri internette yaptıkları açıklamada genç şarkıcının çok kötü şekilde dayak yediğinin belirlendiğini söyleyerek sanatçının durumunu "korkunç" olarak nitelendirdi. İşte polis yetkililerinin site muhabirlerine anlattıkları: "Rihanna'nın yüzünün her iki yanında da ezik ve çürükler var. Ayrıca ciddi şişlikler ve morluklar tespit ettik. Dudağı patlamış durumda ve biz kendisiyle görüşüp fotoğrafladığımız sırada burnu kanıyordu. Bunların yanısıra Rihanna'nın kolunda ve bir kaç parmağında ısırık izleri de var."

Polis yetkililerinin Rihanna'nın ifadesine dayandırarak yaptığı açıklamaya göre Chris Brown genç şarkıcıyı yumrukla dövdüğü için bu kadar ciddi şekilde yaralandı.

Bu arada iddiaların aksine olay sırasında 911'i arayıp yardım isteyen kişinin Rihanna olmadığı genç şarkıcının çığlıklarını duyan bir kişinin telefon ettiği belirtildi. Öte yandan Rihanna'ın bir süre için anavatanı olan Barbados'a gidip dinleneceği de bebirtildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.02.2009
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.