Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gürültülü sevişince otelden atıldı

Gürültülü sevişince otelden atıldı

Paris Hilton, Yunan sevgilisiyle birlikte kaldığı Karayipler'deki otel odasında fazla gürültülü seviştiği için uyarı alınca oteli terk etti.

Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton'un skandallar listesine bir yenisi eklendi. "Skandallar kraliçesi" Yunan sevgilisiyle birlikte kaldığı Karayipler'deki otel odasında "fazla gürültülü" seviştiği için uyarı alınca oteli terk etmek zorunda kaldı.

Yatak duvara çarparsa...
Aruba'daki Radisson Otel'de sakin bir gece geçirmek için odalarına çekildiklerinde Hilton'un seslerinden ve yatağın sürekli duvara çarpmasından rahatsız olan komşular, otel yönetimine "Çok gürültülü sevişiyorlar" diye şikayette bulundu.

Dört kez tekrarlanmış
Bunun gecede dört kez tekrarlandığını söyleyen otel sakinlerinin uyarısı üzerine yönetim, Paris Hilton'la bir görüşme yaptı. Konuşmanın ardından Hilton ve Yunan zengin Spiro Latsis'in oğlu Paris Latsis eşyalarını toplayıp otelden ayrıldı.
Yayın tarihi: 07.03.2005
541
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.