Magazin

Gürel'in 20 bin şarkı sözü Tarkan'a kaldı

Gürel'in 20 bin şarkı sözü Tarkan'a kaldı

Müjde Ar, geçen pazar Tarkan'ı evinde ağırladı. Ünlü oyuncu, annesinden miras kalan ve içinde 20 bin şarkı sözü bulunan sandığı Tarkan'a açıp "İstediğini al" dedi.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt yazdı...

Megastar Tarkan'ın; Aysel Gürel'in, içinde gün yüzüne çıkmamış 20 bin şarkı sözü olan sandığına göz diktiğini ve hatta sandığı didik didik ettiğini öğrendim! Gürel anısına hazırlanan ve bugünyarın piyasaya çıkacak olan 'Ayselim' adlı albüme, 'Firuze'yi seslendirerek katkıda bulunan Tarkan; sandığı karıştırmak üzere pazar günü Müjde Ar'ın evine gitmiş.

Ar'ın Sarıyer'deki evine sabah 11.00'de giren Tarkan, gece 22.00'ye kadar sandığı karıştırmış. Müjde Ar, annesi Aysel Gürel'in kimsenin bilmediği şarkılarının olduğu sandığı Tarkan'ın önüne koymuş.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre Tarkan, Müjde Ar'ın güzelce arşivlediği sandıktan önce 100 şarkı seçmiş, sonra da bu 100 şarkı arasından saatlerce süren elemeden sonra 12'sinde karar kılmış.

TARKAN ALBÜMÜNÜ AYSEL GÜREL'E İTHAF EDECEK

Tarkan, seçtiği Aysel Gürel sözleriyle bir albüm yapacakmış. Yani Tarkan'ın yeni albümü; Aysel Gürel'in anısına, ona ithafen ve tamamı onun sözlerinden oluşan bir albüm olacakmış.

Yayın tarihi: 11.04.2013
517
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.