Magazin

Gupse Özay Evlilik Teklifi mi Aldı?

Gupse Özay Evlilik Teklifi mi Aldı?

Gupse Özay: 'Henüz evlilik teklifi almadım'

2014 yılından beri Barış Arduç ile aşk yaşayan Gupse Özay, 'Henüz evlilik teklifi almadım, alsam da nazar değmesinden korktuğum için söylemem' dedi.

Vizyondaki 'Görümce'nin 'Yeliz'i Gupse Özay ile 'Kiralık Aşk'ın 'Ömer'i Barış Arduç, 2014'te 'Deliha' filminin setinde aşk yaşamaya başlamıştı. Gupse Özay sevgilisinin hayranları için "Bana küfür ve hakaret edenler oluyor. Evlerine girip kendimi anlatacak halim yok. Elimden geldiğince görmemeye, duymamaya çalışıyorum" dedi. Barış Arduç için de şöyle konuştu: "Çok sakinleştirici bir yapısı var. Her şeyi ona danışırım, bana hep doğru yolu gösterir."

NAZAR KORKUSU

Gupse Özay "Evlilik planınız var mı?" sorusuna da şu yanıtı verdi: "Bunun için acelemiz yok. Ama Barış benim hayat arkadaşım, ruh eşim. Bir imzamız eksikse, onu da yarın atarız. Evlilikler genellikle eş, dost, aile için yapılır. Kısacası anneler 'Hadi artık' derse, nikah masasına otururuz. Gerçi henüz evlilik teklifi almadım. Zaten alsam da mutluluğuma nazar değmesinden korktuğum için söylemem."

 

Kaynak: Mynet

Yayın tarihi: 19.12.2016
4478
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.