Magazin

Günlüklerine 500 bin dolar verildi

Günlüklerine 500 bin dolar verildi

Gizemli ölümünün ardından basının gündeminden düşmeyen eski Playboy güzeli Anna Nicole Smith'in günlükleri, açık artırmada 500 bin doların üstünde bir fiyata satıldı.

eBay'de yapılan açık artırmada, eski Playboy güzelinin 1992 yılı el yazısı günlüğünün 282 bin ve 1994 yılında yazdığı günlüğün de 230 bin dolara Alman bir işadamına satıldığı bildirildi.

Satışı yapan Universal Rarities Müzayedeevi'nin ortaklarından Thomas Riccio, adının gizli tutulmasını isteyen alıcının, günlüklerdeki bilgileri çeşitli basın kuruluşlarına satmayı planladığını söyledi.

Eski Playboy güzeli Anna Nicole Smith, 26 yaşındayken 89 yaşındaki Teksaslı petrol zengini J. Howard Marshall II ile evlenmişti. Marshall, evlendikten 1 yıl sonra ölmüş, arkasında da 1.6 milyar dolarlık bir servet bırakmıştı. Ancak bu servet, Marshall'ın çocuklarıyla Smith arasında bir miras davasının konusu olmuştu. Anna Nicole Smith, geçen şubat ayında Miami'nin kuzeyinde bir otel odasında ölü bulunmuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.03.2007
314
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.