Magazin

''Günde 80 bardak çay içiyorum''

''Günde 80 bardak çay içiyorum''

Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği programa tezagüratlarla giren Şaşmaz günde 80 bardak çay içtiğini itiraf edince programda eğlenceli anlar yaşandı.

necati şaşmaz

İşte programdan detaylar…

“Amerika’ya gidemedim. Şerden hayır çıktı. 11 Eylül’de ikiz kulelerin yıkılması şerse şerden hayır çıktı. Gidemedik. Önüme ne kadar engel çıkarsa çıksın, aşmaya çalıştım. Hiç İngilizce bilmeden Kanada’ya gittim. Hiç oyunculuk bilmeden eğitim almadan bu işe girdim. Birazcık sebat etmek, çalışmak, yıkılmamak lazım!” diyen Necati Şaşmaz canlı yayında günde 80 bardak çay içtiğini itiraf etti.

Kadir Çöpdemir “Polat Alemdar’da imrendiğiniz ya da doğru bulmadığınız neler var” diye sordu.

Şaşmaz’ın bu soruya cevabı şöyle oldu:

“Doğru bulmadığım bir tarafı olmadı. Polat’ı daha gerçekçi kılmak isterdim ama arz talep meselesi.”

Çöpdemir’in Şaşmaz’a sorduğu ilginç bir soru daha vardı. “Polat Alemdar’ın hangi sorununuzu çözmesini isterdiniz?” sorusuna Şaşmaz “halkın yanıtları” şeklinde cevap verdi.

OYUNCULUK BİTERSE ŞİİR YAZARIM

Kadir Çöpdemir’in “eğer bir gün oyunculuk bitirse ne iş yaparsınız” soruna Necati Şaşmaz’ın yanıtı şöyle oldu:

“Birçok şey yapabilirim, kitap yazarım, şiir yazarım, müzik yaparım.”

GÜNDE 80 BARDAK ÇAY İÇİYORUM

Şaşmaz’ın bir sırrı da günde 80 bardak çay içtiğini açıkladığı andı. “Şimdi 30 bardağa indirdim” diyen Şaşmaz, dizideki son maskeli sahnelerinde bile pipetle çayını içtiğini açıkladı.

Yayın tarihi: 06.04.2013
752
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.