Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gülseren: Şarkım dereceye girecek

Gülseren: Şarkım dereceye girecek

Kiev'de 21 Mayıs'ta düzenlenecek 50'nci Eurovision şarkı yarışması finalinde Türkiye'yi temsil edecek Gülseren, herkesin az şans verdiği şarkısının dereceye gireceğine inandığını söyledi.

Yarışmaya sürpriz bir kıyafetle çıkacağını söyleyen sanatçı, daha önce yapılan provalarda kareografi ve ekibin tamamen oturmadığını, ancak şu anda tam anlamıyla profesyonal seviyeye ulaştığını belirtti. Gülseren, "yarışma günü herkesi sahnede şaşırtacağım" diye konuştu.

'Hırslandım'
Şarkının çok iyi olduğuna inandığını söyleyen sanatçı, "birçok kişi bizi eleştirdi, eleştiriler iyi bir şeydir, bu ekibi hırslandırdı. Basında bazı şeyler çok abartıldı. Bu bir beste yarışması. Genelde parçaların çoğu ingilizce ama Türkçe parçayla çıkmamız yarışmada kültür zenginliğini artırıyor" dedi.

Sertab'ın şarkısını beğenmiyor
Gülseren, Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'ye ilk kez birincilik getiren Sertab Erener'in 'everyway that I can' isimli eserini beğenmediği de vurguladı.

'Sahnede hesaplaşacağız'
Yarışmada Macaristan, Moldova ve İsrail'in şarkılarını favori gördüğünü söyleyen Gülseren, "önemli olan burada elde edeceğimiz tecrübedir. Yarışma günü her şey belli olacak. Sahnede hesaplaşacağız ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz" diye konuştu.

Yarışmanın ön provalarıysa yarın yapılacak.
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.