Magazin

Gülşen'e seyirci tepkisi

Gülşen'e seyirci tepkisi

Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde düzenlenen festivalde konser veren Gülşen, sahneye yarım saat geç çıkınca binlerce kişi tarafından yuhalandı.

Bu yıl 16'ncısı düzenlenen Akçakoca Kültür Sanat Festivali dün kortej yürüyüşü ile başladı. Cumhuriyet Meydanı'nda bando ve folklor ekiplerin gösterileri eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'na yüründü. Akşam Balıkçı Barınağı alanında düzenlenen konserde ilk olarak Resul Dindar sahne aldı. Resul Dindar sahneye üzerinde Atatürk'ün resminin olduğu Türk bayrağı ile çıktı, ardından bayrağı sahneye astı. Resul Dindar sevgi gösterilerinde bulunan hayranlarının arasına girerek şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Resul Dindar, saat 22.30'da sahneden indi.

Gülşen'in sahneye çıkmasını bekleyenler, şarkıcıyı sahnede göremeyince protestoda bulundu. Sunucu Elif Güvendik, yaklaşık 20 bin kişinin bulunduğu alandan 'Yuh' seslerinin yükselmesi üzerine, "Çok ayıp, şu an sahnenin arkasında" diyerek izleyenleri yatıştırmaya çalıştı. Saat 22.30'da sahneye çıkması gereken Gülşen saat 23.00'de sahneye çıktı. Gülşen sevilen şarkılarıyla alanı dolduranların gönlünü aldı, onları coşturdu. Gülşen yaklaşık bir saat sahnede kalırken, Akçakoca Belediye Başkanı CHP'li Fikret Albayrak hediyeler verdi.

Yayın tarihi: 21.06.2013
484
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.