Magazin

Gülşen'e sahne de polis baskını şoku!

Gülşen'e sahne de polis baskını şoku!

İzmit'te yeni açılan bir gece kulübünde dün gece ilk kez sahneye çıkan pop sanaçısı Gülşen, henüz iki parçasını seslendirdikten sonra içeriye giren polis ekiplerini görünce şok oldu.

Güncellenme tarihi:
İçerde kimlik kontrolünün de yapıldığı gece kulübünde işletmecinin Kocaeli Valiliği'nden saat 04.00'e kadar izin alındığını bildirmesine rağmen polis "Bizdeki izniniz 02.00'ye kadar" diyerek proramı sona erdirdi. İzmit'te bir süre önce açılan ve Demet Akalın'ın da geçtiğimiz hafta sahne aldığı Clup Sapphıre'da gece Gülşen sahne aldı. Saat 02.00 sıralarında sahne alan Gülşen hemen programa başladı. Henüz ikinci parçasını söylerken içeriye bir anda polis ekipleri girdi. Resmi ve sivil ekipler ışıkları yaktırıp müziği de susturduktan sonra kimlik kontrolü yaptı. Gece kulübünün belgelerini de inceleyen ekipler, "Sizin izniniz saat 02.00'ye kadar" diyerek programın da hemen bitirilmesini istedi. İşletmeci Burhan Aydemir ise, kulübün saat 04.00'e kadar açık kalabilmesi için Kocaeli Valiliği'nden izinleri olduğunu, geçtiğimiz hafta da aynı izinle programa devam ettiklerini söyleyip belgeyi de göstermesine rağmen, polis yetkilileri "Bizdeki izniniz 02.00'ye kadar" diyerek programın devam etmesine izin vermedi. Kulüpteki izin tartışmaları uzun süre devam etti. Bu gelişmeler karşısında şok olan Gülşen, "Bu benden kaynaklanan bir olay değil. İşletmeden kaynaklanan bir olay" diyerek hayranlarından özür diledi. (Milliyet)
Yayın tarihi: 22.11.2008
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.