Magazin

Gülşen'den rest

Gülşen'den rest

Erol Köse'nin "Star Avı" yarışmasında Gülşen'le ilişkisini itiraf etmesinin ardında, Kral TV gecesinde çekilen görüntünün etkisi büyük.

Erol Köse ile Gülşen, beraberliklerini uzun zamandır gizli saklı yaşıyordu. Ancak Köse'nin geçen ay Kral TV Video Müzik Ödülleri törenine eşi Ajlan Köse ile el ele katılması, gizliliği ortadan kaldırdı. Programı televizyondan izleyen Gülşen, Köse çiftini el ele görünce çok sinirlendi ve ünlü yapımcıya "Ya bu ilişkiyi açıklayacaksın ya da beni kaybedeceksin" diye mesaj çekti.

İtiraf etmek zorunda kaldı
Bu baskı üzerine Köse, Gülşen'le yaşadığı aşkı milyonların huzurunda "Ben evli ve çocuklu bir adamım. Şimdi evliliğime noktayı koydum. Gülşen'i seviyorum. Türk halkının aşkıma destek vermesini ve sahip çıkmasını istiyorum" sözleriyle itiraf etti. Çok geçmeden de 14 yaşında bir kızı olan Köse'nin, eşinden sessiz sedasız boşandığı öğrenildi.

Gülşen, bir ay önce Gala dergisine verdiği röportajda, "Şimdi her şey yoluna girdi, aşk zamanıdır" diyerek Erol Köse'yle ilişkisinin ilk sinyallerini vermişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.06.2006
507
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.