Magazin

Gülşen'den büyük gaf

Gülşen'den büyük gaf

Gülşen, konseri sırasında Alanya Kaymakamı Günhan Sarıkaya'nın yemek yediğini görünce "Siz doymadınız mı, yeterince yemişsiniz" sözleri ile büyük bir gaf yaptı.

Gülşen'in fotoları sağda

Sahne görevlilerinden birinin uyardığı şarkıcı, "Sadece sizin için geçerli değil, tüm konuklar için bu böyle. Geç saatte yemek çok sağlıklı bir şey değil" diye durumu toparlamaya çalıştı.

Kaymakam Günhan Sarıkaya, "Genç hanım bana o sözleri söyleyince ayağa kalktım ve 'Yaptığınız yanlış, sanatçılığa sığmaz' dedim. O da bana şaka yaptığını, hoşgörüme sığındığını söyledi. Bir tanışıklığımız olmadığı için hoşgörüme sığınamayacağını belirttim. Sonra da salondan çıktım" dedi.

Kaymakam Sarıkaya, Gülşen'in kendisine sarfettiği sözleri gazetecilerin kamerayla saptadığını, kendisinin de o görüntüleri deşifre ettirdiğini belirtti. Sarıkaya, Gülşen'in konuşmasından dolayı kendisine hukuki bir hak doğuyorsa mahkemeye gidebileceğini belirtti.

Gülşen ise gazetecilerin, "Alanya Kaymakamı sizi dava ederse ne yapacaksınız" sorusuna, "Ben şaka yapmıştım. Kendisi de bunu biliyor. Mahkemeye verecekse versin" yanıtını verdi.
Yayın tarihi: 24.04.2006
415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.