Magazin

Gülşen: Reha Bey'le ayrıldık

Gülşen: Reha Bey'le ayrıldık

Reha Muhtar'ın Sevgililer Günü'nde Gülşen ile ayrıldıklarına dair çıkan yazısının ardından gözler ünlü sanatçıyla çevrildi.Gülşen ayrılıkla ilgili açıklama yaparken yüzünden tebessümü eksik etmedi.

"Prensip olarak özel hayatımla ile ilgili konuşmuyorum" diyerek konuşmayı reddeden Gülşen, sonrasında ayrıldıklarını kabul ederek "Reha Bey'in yazdığı yazı doğrudur. Sadece bunu söyleyebilirim. Yorum yapmak istemiyorum" dedi. Reha Muhtar'la ilişkileri süresince kavga yaşamadıklarının altını çizen Gülşen, "Ben hayatımda çok huzurlu yaşayan bir insanım. Kimseyle kavgam yoktur.

Huzuru tercih eden bir insanım. Onun için kimseyle kavgam olamaz" dedi.

YATI REHA BEY'E YAPMADIM
Gülşen eski sevgilisi Reha Muhtar'a Tuzla tersanesinde yat yaptırdığına dair çıkan haberleri yalanladı. Altı ayını tersanede geçirdiğini doğrulayan Gülşen, yalnızca yatın dizaynı için böyle bir çalışma yaptığını söyledi.

Gülşen, "Uzun zamandır caktimi tersanede geçiriyorum. Reha Bey'e yaptırdığım bir yat değildir. Fuar için hazırlanmış bir tekneydi. Ama tekne şuanda satılmış üç tane de sipariş alınmış. Fakat kendi işlerime vakit ayıracağım için yatla fazla ilgilenemeyeceğim. Belki önümüzdeki yıl tekrar Boat Show'a katılabilirim. Dizaynını yaptığım yat o kadar güzel oldu ki, satılmasına da üzüldüm. Galiba kendime de bir tane yat yaptıracağım" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.02.2007
778
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.