Magazin

Gülşen-Reha aşkı 'Pişti'de başladı

Gülşen-Reha aşkı 'Pişti'de başladı

Pop müziğin ünlü ismi Gülşen, uzun bir süredir yapımcı Erol Köse ile yaşadığı 'Yasak aşk' ile gündemdeydi.

Gülşen'in fotoları sağda

Evli bir erkekle aşk yaşadığı için birçok kişi tarafından ağır bir dille eleştirdiği günlerde Gülşen, Beyaz, Demet Akbağ, Hülya Avşar ve Reha Muhtar'ın olayları masaya yatırdığı "Pişti" programına katılarak yaşadıklarını anlatmıştı.

Gülşen'in o gün programa bağlanması yeni bir aşkın da filizlenmesine neden oldu. Program sonrası Reha Muhtar ile Gülşen sık sık telefonlaşmaya ve buluşmaya başladı. Gülşen, attığı her adımdan Reha Muhtar'ı haberdar ederken, sunucunun da ona 'Bebeğim' diye hitabı dikkatlerden kaçmadı.

FRANSA'DA TATİL
Reha Muhtar'la Gülşen, dün 13.55'te THY ile "Business Class"ta seyahat ederek Nice'e uçtu. Nice Havaalanı'nda onları "32 BKF 06" plakalı, özel şoförlü, son model siyah bir Mercedes bekliyordu. Meraklı gözlerden rahatsız olsalar da lüks arabanın arka koltuğuna oturan Reha Muhtar ile Gülşen, oradan Antibes'e gittiler. Antibes Caz Festivali'ne katılan ikili, gün boyu şehri gezip etkinliklere katılıyor. Gülşen ve Reha Muhtar daha sonra Monaco'ya geçecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.07.2006
356
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.