Magazin

Gülşen davacı olmakta kararlı

Gülşen davacı olmakta kararlı

Ankara'da sahneye çıktığı gece kulübünden çıkarken kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan Gülşen, bu kişilerden davacı olacağını belirtti.

Suçluların bulunması için yasal işlemleri başlattığını belirten ünlü şarkıcı, "Kim, neden yaptı çok merak ediyorum" dedi.

Gülşen, geçtiğimiz cumartesi akşamı iki gün program yapacağı Ankara Dikmen'deki "Leyla" adlı mekanda korku dolu dakikalar geçirdi. Kimliği belirsiz kişiler tarafından sabaha karşı kulüpten çıkarken silahlı saldırıya uğraşan Gülşen, yasal işlemleri başlattığı söylendi.

Kimlerin, neden böyle bir şey yaptığını çok merak ettiğini belirten genç şarkıcı, "Bunu yapanlardan davacıyım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım" dedi. Gülşen konuşmasına şöyle devam etti:

"Kulüp çıkışında birkaç kişinin bağırarak ateş açtığını gördüm. Bana yönelik bir saldırıydı. Ama kimin, neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum. Sizler gibi ben de zaman içinde öğreneceğim. Ben yasal işlemleri başmattım. Davacı olacağım. Ayrıca bu olaydan polisin de haberi var. Polis, Çankaya'ya kadar bana eşlik etti zaten. Yardımlarından dolayı hepsine teşekkür ederim. Ama şunu söylemek isterim ki kulüpte böyle bir olayın yaşanmasına neden olacak bir şey olmamıştır. 11 yıldır bu mesleği yapıyorum. Hayatımda ilk kez böyle bir şey başıma geldi. Tabii de çok korktum, tedirgin oldum. Ben uzun zamandır iki koruma ile dolaşıyorum. Herkes bana 'Tehdit mi alıyorsunuz?' diye soruyordu. Tehdit almaya gerek yok. İşte ne zaman, ne olacağı hiç belli olmuyor."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.12.2007
357
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.