Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gülşen: 'Aylardır tehdit ediliyorum'

Gülşen: 'Aylardır tehdit ediliyorum'

Hakkında çıkan 'ilişki ve erotik kaset' iddialarına yanıt veren Gülşen, başına gelen pek çok şeyden Erol Köse'yi sorumlu tuttu.

Son günlerde hakkında "Erol Köse ile birlikte olduğu döneme ait erotik video görüntüleri var", "Alişan'ın eski aşkı çıktı" ve "Ercan Saatçi ile beraber" gibi haberler çıkan şarkıcı Gülşen, yeni yapımcısı Ercan Saatçi'nin şirketi Rec by Saatchi'de basın toplantısı düzenleyerek Erol Köse'nin kendisini tehdit ettiğini söyledi.

Tehditler nedeniyle mahkemeye başvurduğunu, maddi ve manevi tazminat davası açtığını açıklayan Gülşen, şunları söyledi: "Erol Köse ile birlikte olduğumuz döneme ait kendisinin elinde bulunduğunu iddia ettiği ses kaydı, mesaj, fotoğraf ve görüntü gibi şeyler için de yasal tedbir koydurdum. Böyle bir şey varsa, ortaya çıktığı anda sorumlusu Erol Köse'dir.

Bugüne kadar işlerimin engellenmesi ile ilgili sayısız telefon ve tehdit aldım. Bu zulüm artık sona ersin. Ercan Saatçi ile ilgili konu tamamen bir iftiradır. Alişan'la ilgili olarak da, kamera kayıtları bana ait. Evimden nasıl alındığını bilmiyorum."
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.