Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gülşen anneliği tercih etti

Gülşen anneliği tercih etti

Türker İnanoğlu, Gülşen Bubikoğlu'nun evliliklerinden sonra kendi isteğiyle sinemadan uzaklaştığını söyledi.

Yabancı Damat dizisinin yapımcısı Türker İnanoğlu, Hürriyet'in sorularını yanıtladı. İlk kez eşi Gülşen Bubikoğlu hakkında açıklamalarda bulunan İnanoğlu, Bubikoğlu'nun kendi isteğiyle sinemadan koptuğunu ifade etti. İnanoğlu, 'Gülşen Hanım, aslında devam edebilirdi, benim için bir problem olmazdı. Ama evi ve kızıyla fazla ilgiliydi, bu yüzden uzak kaldı. Ortaya da fevkalade bir kız çıktı. Hep kızının peşinde oldu, anneliği ağır bastı. Fırsat buldukça film yaptı' diye konuştu. Reyting rekorları kıran dizilerin ünlü yapımcısı, eşi için özel bir proje hazırladığını da sözlerine ekledi:

PROJEM VAR
'Ama onun için bir projem var. 16 ve 18 yaşlarında biri kız, diğeri erkek iki çocuk sahibi, çocuklarıyla meşgul olan, onları yetiştirmek için çabalayan ve başına talihsiz olaylar gelen bir kadını canlandıracak. Kocası bir suikasta kurban gidiyor ve büyük bir imparatorluğun başına geçiyor. Hayatı ve çocukları arasında gidip geliyor. Eşi Tarık Akan ya da Cüneyt Arkın olabilir.'

Türker İnanoğlu, 'Yabancı Damat' adlı dizinin Yunanistan'daki çekimleri sırasında ise günlüğü yaklaşık 4 bin dolara 'Cobra Quein' ve 'Cobra-3' isimli tekneleri kiraladı. Nino adlı yakın dostu ve ilişkileri sayesinde Yunan polisinden, birçok resmi kurumdan destek almayı başardı.
(Hürriyet)
1022
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.