Magazin

Gülben'in telefonunda sürpriz isim

Gülben'in telefonunda sürpriz isim

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Gülben Ergen'ı aradı. Telefonu sürpriz bir isim açtı. İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısı...

Güncellenme tarihi:
Gülben'le Hülya artık 'Kanka'! Pazartesi 17.00 sularıydı... Gülben Ergen'e telefon açmam gerekiyordu. Cep telefonumun hafızasından "Gülben"i görünce çevir tuşuna bastım... Gülben Ergen Hülya Avşar Telefon iki kez çaldıktan sonra açıldı. Normalde Gülben Ergen telefonumu, "Buyur Laz Ali" diye açar. Ama bu kez telefon öyle açılmadı. Karşı taraftan "Evet Ali, ben Hülya" diye tanıdık bir ses gelince şaşırdım. Bu telefon da mı sapıtmaya başladı, yoksa ben mi Gülben yerine Hülya'yı aradım diye bir yandan kendi kendime söylenirken bir yandan da telefonu kontrol etmek için otomobili yolun sağına çekip park etmenin peşine düştüm. Otomobili sağa çekince telefonumun ekranına baktım bir yanlışlık yok. Çünkü Gülben yazıyor ekranda. Dedim ki ben Gülben'i aradım, sen nasıl çıktın karşıma... Kamera şakası mı bu yoksa? Baktım karşı tarafta müthiş bir kahkaha... Yıllarca aralarındaki rekabetle magazin gündemine damgasını vuran Hülya Avşar'la Gülben Ergen'in kameralardan uzak sürdürdükleri dostluk beni şaşırtmadı desem yalan olur. Her şey aklıma gelirdi de, günün birinde Gülben Ergen'in cep telefonunu çevirdiğimde karşıma Hülya Avşar'ın çıkacağı, Gülben'in telefonunu Hülya'nın açacağı gelmezdi. "Aklıma gelmeyenler, başıma geldi" derler ya, bana da öyle oldu. Gerçi Hülya Avşar, gülerek, "Ben Gülben'e gelmedim ki, ikizlerine geldim" dedi, ama olsun. Ağustos sıcağında yaşadığım bu şok bana değil sonbahar, kışa kadar yeter! (Milliyet)
Yayın tarihi: 03.09.2009
504
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.