Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gülben'den sürpriz evlilik!

Gülben'den sürpriz evlilik!

Gülben Ergen, temmuz ayında ayrıldığı Mustafa Erdoğan'la evleniyor. Bir hafta önce barışan çift, önümüzdeki hafta nikah masasına oturacak.

Bir yıl önce Rumeli Hisarı'ndaki konserinin provaları sırasında tanıştığı Mustafa Erdoğan'la büyük aşk yaşayan Gülben Ergen, temmuz ayında sevgilisiyle yollarını ayırmıştı. Ünlü çift, ayrılık kararını doğrularken konu hakkında tek kelime dahi konuşmamıştı.

Sürpriz ayrılıkta ise Ergen'in bir toplantısında "Çocuk istiyorum, bu sözlerimi Mustafa duyacaktır" açıklamasının etkili olduğu ortaya çıkmıştı. Ergen'in bu sözlerine Mustafa Erdoğan çok sinirlenmiş ve çıkan tartışma sonunda çift ayrılık kararı almıştı.

Tam bir ay önce yaşanan ve Hürriyet'in ortaya çıkardığı bu ayrılığın ardından hiç görüşmeyen Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan arasında sürpriz bir gelişme yaşandı. Bir hafta önce barışan ikili, evlenmeye karar verdi.

Mustafa Erdoğan'ın, "Benimle evlenir misin" teklifi karşısında şaşıran ve "Evet" cevabını veren Gülben Ergen'in çok mutlu olduğu söyleniyor. İşi çok fazla uzatmadan önümüzdeki hafta nikah masasına oturmaya karar veren ikili, düğün hazırlıklarına başladı.

Gelinlik Yaka
Sahne kostümlerini diken Canan Yaka'ya gelinlik siparişi veren Gülben Ergen, sade bir model beğendi. Nikah töreni ve süslemelerle yakından ilgilenen Ergen, yakın çevresine "Mustafa ile bir yıl çok huzurlu ve mutlu oldum. Kısa bir ayrılık yaşadık. Çok üzüldüm. Biz birbirimize aşığız. Şimdi çok mutluyum" diyerek heyecanını paylaşıyor.

Çiftin arasındaki barışın fotoğrafı da önceki akşam Gülben Ergen'in Rumeli Hisarı'nda verdiği konser sırasında çekildi. Sahnede 32'nci yaşını da kutlayan Ergen'i bu mutlu gününde Mustafa Erdoğan en ön sırada izledi.

Ergen konserde Erdoğan için "Ben senle tamamım, yarım kalamam" şarkısını söyledi. Ergen "Bu şarkıların hepsi önde oturan birilerine gidiyor" diye konuştu. Konseri Mustafa Erdoğan'la yan yana izleyen Gülben Ergen'in annesi Gülümser Ergen, gazetecilerin sorusu üzerine, "Mustafa çok iyi biri, onu damadım olarak görmek isterim" dedi.

Armağan falcıları getirdi
Gülben Ergen'e sürpriz yapan Armağan Çağlayan, sahneye iki falcı kadınla birlikte çıktı. Çağlayan'ın isteği üzerine Hayriye isimli falcı el falına, Sabriye isimli falcıysa bakla falına baktı. Bakla falında Ergen'in yakında evleneceği ve erkek çocuk doğuracağı, el falındaysa şarkıcının kız çocuğu doğuracağı çıktı.
(Hürriyet)
687
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.