Magazin

Gülben Ergen sonunda evlendi

Gülben Ergen sonunda evlendi

Sanatçı Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan, Kemer Country Golf Kulüp'te düzenlenen sade bir törenle evlendi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta Gülben Ergen'in şahitliğini Ayşe Özgün, Mustafa Erdoğan'ın şahitliğini ise gazeteci Tuncay Özkan yaptı.

İmzaların atılmasından sonra Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan'ın ayağına basarken, çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Damat Erdoğan, nikahtan sonra gelini alnından öperek kutladı. Bu sırada kardeşi Yılmaz Erdoğan ağabeyini uzun uzun alkışladı. Bir ara ayrılık yaşayıp barışan çift, nikahta oldukça neşeli ve mutlu gözüktü.

Gelin göz kamaştırdı
Gülben Ergen, modacısı Canan Yaka'nın diktiği sade gelinliğiyle zarafet saçarken, Mustafa Erdoğan damatlık için Gucci marka bir smokin seçti. İmza ve kutlamaların ardından gelinle damat rock şarkıcısı Ciwan Haco'nun Gülüm anlamına gelen "Gulek" adlı adlı Kürtçe sözlü şarkısının eşliğinde dans etti.

Kızı Berfin Erdoğan ile düğüne katılan Yılmaz Erdoğan dans müziği olarak seçilen şarkının gelin ve damadın en sevdikleri şarkı olduğunu söyledi.

Basın mensuplarının büyük ilgi gösterdiği düğüne Seda Sayan, Armağan Çağlayan gibi tanınmış isimler katıldı. Gelinle damat düğüne elleri kınalı geldi. Düğüne katılan söz yazarı Şehrazat, Mustafa Erdoğan'ın evinde aile arasında kına gecesi yapıldığını söyledi.

Elleri kınalı gelin-damat
Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta imzalar atılırken gelinle damadın ellerinin kınalı olduğu dikkati çekti. Mustafa Erdoğan, Gülben Ergen'i alnından öperek kutladı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.09.2004
582
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.