Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gül almayan Yalın'a inat Çeşme'ye gitti

Gül almayan Yalın'a inat Çeşme'ye gitti

Bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Yalın'ın bir röportajında, "Sabah erkenden kalkıp güller aldığım bir ilişkim olmadı" demesine üzülen Tuba Ünsal, Çeşme'de teselli aradı.

Cem Çantaş ile evliliğini noktaladıktan sonra adı popçu Yalın'la anılan Tuba Ünsal, özel hayatında sıkıntılı günler geçiriyor. Ünlü popçunun adının son günlerde yeni aşklarla anılmasına, birlikte görüntü vermemesine ve gizli saklı buluşmalara artık dayanamayan Ünsal, geçtiğimiz günlerde Yalın'la ciddi bir kavga etti. Bu tartışmanın ardından Yalın'ın, "Sabah erkenden kalkıp güller aldığım bir ilişkim olmadı" dediği röportajını da okuyup iyice sarsılan Ünsal, yakın arkadaşlarının ısrarıyla dinlenmek için Çeşme'ye tatile gitti.

Deniz Seki'nin eski sevgilisi Selim Yalın'la beraber Nil Karaibrahimgil'in Babylon'daki konserini izlemeye giden Ünsal burada, İzzet Talu'yla tanıştı. İsviçre'de yatırım danışmanlığı yapan, giyim markası İGS'nin veliahtı İzzet Talu'yla baş başa vakit geçiren Ünsal bu samimiyeti, fotoğraf karelerine de yansıdı. Ancak Ünsal, Talu ile herhangi bir samimiyeti olmadığını, yüksek sesten dolayı kulağına eğilip konuştuğunu, bunun da yanlış anlaşıldığını söyledi. Ünsal'ın bu açıklamasın rağmen ikili önceki gün de, Çeşme'nin gizli mekanlarından Fun Clup'da görüldü.
(Hürriyet)
351
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.