Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Greko-Turko Model

Greko-Turko Model

Yunanistan'ın iç giyim firması Palco S.A ile Türkiye'nin uluslararası markası Suwen International arasında Türkiye ve Yunanistan pazarları için işbirliği anlaşması imzalandı.

3 milyon dolar bütçeli bu kampanyanın güzeli ise Arjantinli manken Jimena Fernandez oldu. Ülkemizde İlhan Mansız'la oynadığı reklam filmiyle tanınan Jinema, Sinan Özen'in klibinde de rol almıştı.

Yunanistan'ın iç giyim firması Palco S.A ile Türkiye'nin uluslararası markası Suwen International arasında Türkiye ve Yunanistan pazarları için işbirliği anlaşması imzalandı. Buna göre firmalar birbirine yılda toplam 3 milyon dolar'lık ürün gönderecek ve bunları iki ülkede pazarlayacak.

Aylık 2 milyon adet iç giyim üreterek bunları Avrupa, Rusya ve ABD'de pazarlayan Türk iç giyim firması Suwen International ile Yunanistan'ın önde gelen iç giyim firması Palco arasında anlaşma imzalandı. Suwen International Genel Müdürü Birol Sümer ile Yunanlı işadamı Dimitris Toundas'ın geçen hafta İstanbul'da imzaladığı anlaşma kapsamında iki firma yıllık 3 milyon Euro ciro yapmayı hedefliyor.

Yunanlı işadamı Dimitris Toundas anlaşma gereği, Schiesser, Palco ve Mexx iç giyim markalarını Türkiye'ye getirerek Suwen International aracılığı ile satacaklarını, Suwen International'ın klasik ve trendy iç giyim kreasyonlarını da Yunanistan pazarına kendilerinin tanıtacaklarını söyledi.

Suwen International'ın patronu ve Genel Müdür Birol Sümer de Palco S.A sayesinde iddialı ve sıradışı koleksiyonlarını Yunanistan'da trendy iç giyim tarzını benimseyen farklı müşterilere pazarlanmayı hedeflediklerini açıkladı.

Türkiye dışında Mısır, Fas ve Çin'deki fabrikalarında 15 yıldır üretim yapan Suwen International, 2006 yaz koleksiyonunu Arjantinli manken Jimena Fernandez'le tanıtmıştı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.06.2006
516
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.