Magazin

Gözden düşen yıldızlar

Gözden düşen yıldızlar

Tutuklanmalar, uyuşturucu bağımlılığı, çekimleri aksatmalar, astronomik ücretlere göz dikmek gibi birçok sorun zirveye ulaşmış yıldızların şöhretine gölge düşürüyor.

Gözden düşenlerin fotoları sağda

Hollywood'un yıldız danışmanları, şöhretlerini tehlikeye sokan yıldızların hatalarını yorumladılar.

Lindsay Lohan
 • Ne Oldu?

  Genç sanatçının mayıs ayında vizyona giren Just My Luck isimli filmi beğenilmedi. Lohan'ın geçen yıl satışa çıkan albümü A Little More Personal da çok az sattı. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi Lohan, Georgia Rule isimli filmin çekimlerini hastalık bahanesiyle aksattığı için yapımcı şirketten uyarı mesajı aldı. Genç oyuncunun kariyeri her geçen gün biraz daha kötüye gidiyor.

 • Ne Yapmalı

  Lindsay Lohan'ın öncelikle bir basın toplantısı düzenleyip, yapımcılardan özür dilemesi gerekiyor. Kusurlarının ona anlatılması sayesinde gerçeklerin bilincine vardığını açıklamalı. İzleyiciler bu tür özeleştirileri onaylar ve geçmişte yaşananları unutur.

  Britney Spears
 • Ne Oldu?

  Genç şarkıcının geçen yıl yayınlanan albümünün satışı 125 bin ile sınırlı kaldı. 2002 yılından beri film teklifi almadı. Özel yaşamındaki belirsizlikler, dikkatsiz ve umursamaz bir anne olarak tanınması genç şarkıcının şöhretini adamakıllı zedeledi.

 • Ne Yapmalı

  Britney Spears, kendini tepeden tırnağa yenilemeli. Eski hatalarını bir daha tekrarlamayacağı konusunda hayranlarını inandırmalı. Britney Spears'ın en iyi bildiği iş şarkı söylemek. Sinema kariyeri hayal kırıklıklarıyla dolu. Uzmanlar, genç şarkıcının, tamamen müzik kariyeri üzerinde yoğunlaşması gerektiğini belirtiyorlar.

  Tom Cruise
 • Ne Oldu?

  Tom Cruise, sinema dünyasının en sevilen oyuncularından biriydi. Özellikle kadınlar ona tapıyorlardı. Fakat geçtiğimiz yıl Tom Cruise, yaptığı açıklamalarla gözden düşmeye başladı. Brooke Shields'e depresyon ilaçları kullanmamasını önermesi, Scientology tarikatının reklamını yapması, Katie Holmes'e köle muamelesi yapması aktörün itibarını yüzde 25 oranında düşürdü.

 • Ne Yapmalı

  Ünlü aktör, küçük kızı Suri'yi herkesten gizlemekten vazgeçmeli. Katie Holmes ve kızıyla birlikte çektireceği fotoğraflarla eski sempatisini yeniden kazanabilir. Hepsinden önemlisi Katie Holmes ile bir an önce evlenmeli ve iyi bir baba olacağına hayranlarını inandırmalı.

  Mel Gibson
 • Ne Oldu?

  50 yaşındaki aktör, geçtiğimiz haziran ayının son günü Malibu'da içkili araba kullandığı için tutuklandı. Bu yetmiyormuş gibi, 'Dünyada çıkan büyük savaşların hepsinin sorumlusu Yahudilerdir' diyerek ortalığı karıştırdı. Daha sonra özür diledi ama itibarını büyük ölçüde kaybetti.

 • Ne Yapmalı

  Ünlü aktör ilk olarak alkol sorunundan kurtulmalı. Böylece bir daha alkollü halde daha sonra pişman olacağı açıklamalar yapmaktan kurtulabilir. Aktörün hiç zaman kaybetmeden Yahudi yönetmen Steven Spielberg ile bir film çevirmesi, daha önce yaptığı ırkçı açıklamaları bir ölçüde unutturabilir.

  Ashlee Simpson
 • Ne Oldu?

  Genç şarkıcının dergilerde yayınlanan röportajlarında Tanrı'nın herkesi farklı yarattığını söylemesinden sonra gidip burnuna estetik ameliyat yaptırması, basında alay konusu olmasına neden olmuştu. Bu durum hayranlarını da fazlasıyla üzmüştü. Sanatçının sık sık konserlerini sudan bahanelerle iptal etmesi de büyük tepki toplamasına neden olmuştu.

 • Ne Yapmalı

  Ashlee Simpson bir televizyon programına çıkıp, burnunun şeklini beğenmediğini ve bu yüzden bıçak altına yattığını söylemeli. Bu açıklamasıyla davranışı arasındaki çelişkiyi bir şekilde izah etmenin yolunu bulmalı. Ayrıca konser programına harfiyen uymalı.
  (Hürriyet/Kelebek)
  Yayın tarihi: 07.09.2006
 • 457
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.