Magazin

Gözde Çiftin Düğün Yeri Belli Oldu

Gözde Çiftin Düğün Yeri Belli Oldu

Burak Özçivit'le Fahriye Evcen'in herkesten sakladıkları düğün yeri belli oldu.

Güncellenme tarihi:

Yaklaşık 3 yıllık aşklarını 29 Haziran'da nikah masasına taşıyacak olan Fahriye Evcen'le Burak Özçivit, düğün mekanını sır gibi saklasa da yılın düğünü ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan gözde çiftin düğününe çok sayıda Arap işadamı sponsor olmak istemiş ve ikiliye Dubai'de nikah masasına oturmayı teklif etmişti. Tüm bu teklifleri geri çeviren Özçivit düğünü kendisinin yapacağını söyledi.

HER DETAYLA İLGİLENİYOR

Müstakbel eşinin bir dediğini iki etmeyen yakışıklı oyuncu, düğün için de kesenin ağzını açtı. Çiftin yakın dostlarından alınan bilgiye göre ikili, Sarıyer'deki Sait Halim Paşa Yalısı'nda bir ömür mutluluğa 'evet' diyecek… Tarihi yalıda Fahriye Evcen'le dünyaevine girecek olan Özçivit, kişi başı 150 euro yani yaklaşık 600 lira olan mekandaki düğün için her bir detayla da Evcen'le birlikte yakından ilgileniyor. Masa düzeninden konuk listesine, yemek mönüsünden havai fişek gösterisine kadar tek bir detayı bile atlamayan Özçivit, hiçbir masraftan kaçınmadı.

KİŞİ BAŞI 150 EURO

İkilinin Boğaz'a nazır Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki düğününün maliyeti kişi başı 600 lira olacak..

Yayın tarihi: 05.06.2017
2157
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.