Magazin

Göz rengi karakterin aynası

Göz rengi karakterin aynası

Göz renkleri insanların karakterlerini ortaya çıkarıyor. Göz rengi mavi olanların enerji dolu ve eli açık, siyah olanlar disiplinli ve düzenli, kahverengi olanların ise, kendilerini idare etmek konusunda isteksiz olduğu belirtildi.

İnternetteki "Sevgibul.com" sitesinde yer alan haberde göz rengine bakarak karşınızdaki insanın nasıl karaktere sahip olduğunun anlaşılacağını ifade edilerek, gözrenklerinin anlamları şöyle sıralanıyor:

*Siyah: Olaylar karşısında çok heyecanlanan disiplinli, düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karışısındaki insanları daima idare eder etmek isterler.
*Yeşil: Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır. Kırıcı olmayan çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışı da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.
*Mavi: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, kara verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperstirler. Bu yapılan nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanılar.
*Ela: Sezigel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabileceğine çok düşkün kişilerdir. Gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.
(DHA)
Yayın tarihi: 06.12.2002
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.