Magazin

Golf topuna karşı zırhlı önlem

Golf topuna karşı zırhlı önlem

M.Douglas-Zeta Jones'un evlerinin yanındaki golf sahasından pencereye çarpan toplardan sakınmak için kurşun geçirmez cam taktırdığı ortaya çıktı.

Michael Douglas ile eşi aktris Catherine Zeta-Jones'un evlerine taktırdığı kurşun geçirmez camların sırrı çözüldü. Çiftin, bu camları evlerinin yanındaki golf sahasından pencereye çarpan golf toplarından sakınmak için taktırdığı ortaya çıktı.

3.5 milyon dolarlık ev
İngiltere'de yeni aldıkları villaya alelacele kurşun geçirmez cam taktıran çiftin sorunu evin yanındaki golf sahası. Yaklaşık 3.5 milyon dolarlık evin yanında yer alan sahada düzenlenen golf kursundan yaka silken çiftin, golf kulübü yetkililerinin önerisine uyarak bu karara vardı.

Düşünceli golf kursu
Golf toplarının evlerine çarpabileceği ve hatta ailenin iki küçük çocuğu Dylan ve Carys'i yaralayabileceği uyarısında bulunan golf kulübü yetkililerini dinleyen Douglas çiftinin malikanesi de böylece kurşun geçirmez bir zırha büründü.
Yayın tarihi: 27.08.2004
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.