Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gölcüklü'ye Çeşme dayağı

Gölcüklü'ye Çeşme dayağı

10 yıl evli kaldığı petrolcü eşi Şery Şahnavaz'dan boşanınca 140 trilyonluk bir servetin sahibi olduğu iddia edilen İstanbul sosyetesinin ünlü siması Ceyla Gölcüklü, dün Çeşme Sheraton Otel'de dayak yedi.

Ceyla Gölcüklü, annesiyle birlikte tatil yapmak için gittiği Çeşme Sheraton Otel'de dayak yedi. İddiaya göre Gölcüklü, dün öğle saatlerinde otelin havuzbaşında oturduğu sırada yan masadan kendisine laf atıldı. Gölcüklü'ye saldıran grup içinden bir kadının, "Nedir ulan senden çektiğimiz" sözleriyle başlayan, yine grup içindeki bir adamın, "Defol git buradan" sözleriyle alevlenen tartışmada Ceyla Gölcüklü ve annesi, otelin havuzbaşında, otelde kalanların şaşkın bakışları arasında dayak yedi. Gölcüklü'nün, "Can güvenliğim tehlikede, ben bu otele para verdim, beni korumak zorundasınız. Otelinizde mafya var" diyerek güvenlik görevlilerini yardıma çağırdı.

Ünlü sosyetik güzel, güvenlik gelene kadar darp edildi. İki grup birbirlerinden şikayetçi olmak için gittikleri Çeşme'deki polis merkezinin kapısında anlaşarak içeri girmediler.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.08.2007
397
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.