Magazin

Gökhan Tepe ölümle burun buruna!

Gökhan Tepe ölümle burun buruna!

23 Mart’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanan Gerilim, Dram ve Aksiyon’la örülü Ayaz filminin çekimleri tamamlandı.

ayaz

Birçok ilk’le vizyona girmeye hazırlanan film, aksiyon sahneleriyle nefesleri kesecek…

Ekibin çekim aşamasında çeşitli tehlikeler atlattığı, zorlu süreçler yaşadığı AYAZ, kamera arkasıyla bile pek çok aksiyon filmini gölgede bırakıyor. Sedir Adası’ndaki çekimler sırasında teknenin alabora tehlikesi geçirip, tüm ekibin ölüm tehlikesiyle burun buruna gelmesi yaşanan olaylardan sadece biri…Türkiye’nin eşsiz sahil şeridine ve manzarasına sahip Marmaris’in koyları eşi bulunmaz bir sualtı çekimine sahne oldu. Sedir Adası açıklarında su altında 6 gün boyunca çekim yapan ekip, dönüş yolunda şiddetli lodos nedeniyle teknenin alabora tehlikesi atlatmasıyla korkulu anlar yaşadı.

Film ekibinin alabora tehlikesi yaşamasına sebep olan, önemli sahnelerden olan sualtı çekimleri, İstanbul’dan gelen profesyonel bir ekip yönetiminde gerçekleştirildi. Ekipte biri kamera arkası olmak üzere toplamda üç profesyonel su altı çekim dalgıcı suyun altında çekimler yaptı.

 

Yayın tarihi: 13.03.2012
1568
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.