Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gökhan sırra kadem bastı

Gökhan sırra kadem bastı

Gamze Özçelik'in suçladığı eski sevgilisi Gökhan Demirkol'un, son günlerde ortalıkta görünmemesi soru işaretlerine neden oldu. Demirkol'dan polisin bilgisayarına el koymasının ardından hâlâ hiçbir haber alınamıyor.

Basketbolcu olan Gökhan Demirkol'un Şengen vizesi olduğu ve yasak konulmadığı için rahatça yurtdışına çıkmış olabileceği de konuşulanlar arasında. Gökhan'ın avukatı Ömer Yeşilyurt ise daha bilirkişi gelmediği için bilgisayarların incelenmediğini ve çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Reyting şampiyonu
Medya Takip Merkezi'nin yaptığı araştırma, televizyonlarda Gamze'ye tüm muhalefet partilerinden fazla yer ayrıldığını ortaya koydu. 1-15 Eylül arasındaki ana haber bültenlerinde Gamze Özçelik'e 3 saat ayıran kanallar, muhalefet partilerine sadece 1 saat ayırdı. Başbakan Erdoğan ise 7 saat ayrıldı.

Bütün işaretler 'Gökhan' diyor
Öte yandan, polis, Demirkol'un bilgisayarında Gamze'nin tecavüz olayı ile ilgili 5 kare fotoğraf buldu. Savcılığa teslim edilen fotoğraflardan dördünde, Gamze'nin çeşitli açılardan çekilmiş fotoğrafları bulunuyor. Bir fotoğrafta ise Gökhan kilodu ile aynı odada ayakta görülüyor. Gökhan'ın tecavüz anında odada oluduğu ispat eden bu fotoğraf ayrıca olayda üçüncü bir kişinin olduğunu da kanıtlıyor.
330
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.