Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gökhan Özen: Haksızlığa uğradım

Gökhan Özen: Haksızlığa uğradım

Kadıköy'de bir kişinin dövülmesi olayına karıştığı gerekçesiyle tutuklanan şarkıcı Gökhan Özen, haksızlığa uğradığını ileri sürdü.

Ümraniye Cezaevi'nde tutuklu olan Gökhan Özen, bağlı bulunduğu DMC Müzik Şirketi aracılığıyla yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında, "kızı ya da karısına tacizde bulunulan her Türk erkeğinin tepki vereceğini, Türkiye'de her gün benzeri binlerce olay meydana geldiğini" ifade eden Özen, menajeri Kartal Gümüş'ün eşine "tacizde bulunulduğunu" ve Gümüş'ün de bunun üzerine tepki verdiğini belirtti.

"Olayla ilgim yok"
Kendisinin olayla hiçbir ilgisi bulunmadığını iddia eden Özen, açıklamada şunları kaydetti: "Dövülen kişi ve olaya karışanlar ifadelerinde, 'Gökhan Özen olayların içinde yoktu' dedikleri halde 48 saat gözaltında tutuldum, sonra da tutuklandım. Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Ama yine de Türk adaletine güveniyorum ve en kısa zamanda gerçeklerin ortaya çıkacağına inanıyorum."

Üst mahkemeye gidecekler
Özen'in avukatı Aydın Kurban, müvekkilinin tutukluluk halinin kaldırılması için yarın bir üst mahkemeye başvuruda bulunacaklarını söyledi.
Yayın tarihi: 06.09.2004
527
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.