Magazin

Gökçe Bahadır ve Efe Duru Aşk mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır ve Efe Duru Aşk mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır’ın yaklaşık bir aydır işadamı Efe Duru’yla görüştüğü iddia edildi. Ünlü oyuncunun aşk haberleriyle ilgili açıklaması da kafaları karıştırdı.

Uzun zamandır özel hayatıyla gündeme gelmeyen Gökçe Bahadır’ın yaklaşık bir aydır işadamı Efe Duru’yla görüştüğü iddia edildi. Ünlü oyuncunun aşk haberleriyle ilgili açıklaması da kafaları karıştırdı.

Gökçe Bahadır’ın yaklaşık bir aydır işadamı Efe Duru ile görüştüğü ileri sürüldü. Magazin çevrelerinde ünlü oyuncunun Duru ile ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı ve ikilinin bir aydır görüştüğü konuşuluyor.

Bahadır ve Duru’nun geçen cuma akşamı Ebru Gündeş’in Günay’daki programını izlemeye birlikte gitmesi ve salonda gayet samimi görünmesi de söz konusu iddiaları güçlendirdi.

İkilinin, bu beraberliği henüz çok yeni olduğu için gözlerden uzak yaşamak istediği, o yüzden genellikle Anadolu yakasında, popüler olmayan mekânlarda buluştukları da gelen haberler arasında...

Gökçe Bahadır, dedikoduların alevlenmesi üzerine sessizliğini bozdu. Ancak net bir açıklama yapmayan oyuncunun sözleri, akılları daha da karıştırdı.

Efe Duru’yu tanıdığını kabul eden Bahadır, “Efe Bey’i tanıyorum ama şu anda yazın diyemem. Haber yapmayın derim” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 22.11.2016
6734
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.