Magazin

Gökçe Bahadır Psikolojik Olarak Çöktü!

Gökçe Bahadır Psikolojik Olarak Çöktü!

Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Aşk uykusu’ 31 Mart’ta gösterime giriyor. Başroldeki Gökçe Bahadır “Duygusal açıdan öyle zor bir roldü ki çekimler bitince hastaneye yatmak zorunda kalacağımı bile düşündüm” dedi

Güncellenme tarihi:

Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir hikayeden yola çıkarak yazdığı, aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘Aşk Uykusu’nun basın toplantısı önceki gün Nişantaşı St. Regis Otel’de yapıldı.

Nisan Akman’ın yönettiği, Gökçe Bahadır (Yonca), Alican Yücesoy (Serkan) ve Hande Subaşı’nın (Seda) başrollerini paylaştığı film tutkulu bir aşk hikayesini, ihanet ve aşk için nelerin göze alınabileceğini anlatıyor.

'SABAHA KADAR KOŞTUM'

Gökçe Bahadır “Yonca gelgitleri olan bir kadın. Kocasını bir seviyor bir sevmiyor. Filmde ruhsal bunalıma girdiğinde kendini sokaklara atıp koşuyor. Ben de sabaha karşı set bittiğinde evde koşu bandında koştum. Neden olduğunu bilmiyorum. Koşarken duygusal olarak rahatladığımı hissediyordum” dedi.

Hande Subaşı “Aşkınız için nelerden vazgeçersiniz?” sorusunu şöyle cevapladı: “Vazgeçişlerim değil seçimlerim olabilir. Vazgeçmek olumsuz kelime. Aşk için olumlu şeyler söylenmeli.”

'HER İLİŞKİDE OLABİLİR'

1 Mart’ta vizyona girecek ‘Aşk Uykusu’nda karısını aldatan ‘Serkan’ı oynayan Alican Yücesoy ise “Film her ilişkide olabilecek bir hikayeyi anlatıyor. İzlerken birçok kişi aynı şeyleri yaşadığını düşünecek” dedi.

Kaynak:Posta

Yayın tarihi: 23.03.2017
2936
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.