Magazin

Göğüslerimin photoshop'a ihtiyacı yok

Göğüslerimin photoshop'a ihtiyacı yok

Bir katalog çekimi için üstsüz poz vermeyi kabul eden Güzide Duran, bu projeyle ilgili Kelebek'e konuştu.

Sema DENKER / Hürriyet

Duran, üstsüz çekimleri için "Nihat'ın (Odabaşı) photoshop konusundaki ustalığı müthiş. Fakat üstsüz çekilen planlarımın photoshop'a çok ihtiyaç duyacağını sanmıyorum" dedi.

Red Star firmasının katalog çekimi için üstsüz poz vermeyi kabul eden Güzide Duran, bu projeyle ilgili Kelebek'e konuştu. Duran üstsüz çekimleri için; "Nihat'ın (Odabaşı) photoshop konusundaki ustalığı müthiş. Fakat üstsüz çekilen planlarımın photoshop'a ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. İllüzyon değil tamamen gerçek olacaklar. Yani Nihat'ın benimle işi çok kolay olacak" diyor.

Son yıllarda Türk hazır giyim markalarının reklam kampanyalarında Türk modelleri tercih etmesini nasıl yorumluyorsunuz? Yabancı modeller 'out' yerli modeller 'in' mi oldu?
- Dünya standartlarında modellik yapacak birçok Türk kızı olduğuna inanıyorum. Önemli olan onlara da kendilerini uluslararası platforma taşıyacak şanslar tanınması. Türk hazır giyim markalarının kendilerini yurtdışında Türk modellerle tanıtmalarını da çok olumlu bir gelişme olarak görüyorum. 'In-out' konusuna gelince. 'Türk modeller in' diyelim ki herkesin şansı açılsın.
Yayın tarihi: 29.12.2006
897
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.