Magazin

Göğüslerimi ilk kez görmüyorlar

Göğüslerimi ilk kez görmüyorlar

FHM dergisine verdiği pozlarla bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Eyşan Özhim, iddialı konuştu.

Pınar YILMAZERLER / Hürriyet

"Bu pozlarla sınırları zorladığımı düşünmüyorum. Zaten o fotoğraflar çıplak fotoğraflar değil! Bu ülkedekiler de benim göğüslerimi ilk defa görmüyor!""Ben kendime iyi bakabilen biri değilim. Hayatımda hiç spor yapmadım, güzellik merkezine gitmedim. 37 yaşındayım. Tabii ki yüzde 50 genetik mirasımı harcıyorum."

Eyşan Özhim, şu sıralar "Şarkı Söylemek Lazım"daki jüri üyeliğiyle gündemde... Eşini çok sevdiği halde 17 yıllık evliliğini sürdüremediğini söyleyen Özhim, "Nikáh masasına çok küçük yaşta oturdum. Zaten, ondan önce de bir hayat tecrübem yoktu. Bu yüzden genç yaşta evlilik büyük hata" dedi.

FHM dergisine verdiğiniz pozlar; "37 yaşındayım ama hálá güzelim ve bitmedim" demenin başka bir yolu muydu?

- Bu anlamda başka bir şey yaptım ben. Metin'in klibinde rol aldım! Bana 'bukalemun' deniyor. Çünkü her zaman değişmeyi, farklılaşmayı biliyorum. Son marka çekimimde platin saçlı olmuştum. Ardından da şirketten ayrıldım. Sonra bir gazetede benim yerime gelen yeni modelin fotoğrafıyla, benim platin saçlı fotoğrafımı yan yana koyup; "Eyşan yaşlandı" imajı çizilmiş. Bunun üzerine ben de Metin'in klibinde rol alarak yaşlanmadığımı kanıtladım. 70 yaşında bile, bu işi 70 yaşındaki halimle yapacağım! FHM'deki çekime gelince...

Çok özel bir fotoğraf programıydı bu. Bomboş bir alanda, fotoğrafçıyı da görmeden bir çekim yapılacaktı. Hiç denemediğim bir çekim tarzı! Çekimi yapan arkadaşım; "Deneyimsiz bir mankeni boş bir alana koyamam. Bana yardım eder misin" dedi. Ben de kabul ettim.

Evliliğiniz 17 yıl sürdü. Bunca zamandan sonra; "Her şey bitmeye mahkûmmuş" diyor musunuz?

- Biz birbirimizi çok sevdik. Bugün ihtiyacı olsa, hiç düşünmem canımı çıkarır, veririm! Onun da bana aynı şeyi yapacağını biliyorum. Ama evlilik dediğiniz şeye sevgi yetmiyor! Hele bizim işimizi yaparken hiç olmuyor!
Yayın tarihi: 13.04.2007
853
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.