Magazin

Göğüslerimi açtım çünkü...

Göğüslerimi açtım çünkü...

Ünlü dizi oyuncusu Jessica Brown Findlay üç yıl önce rol aldığı sinema filminde göğüslerini açtığı sahne hakkında ilk kez konuştu.

İngiltere'de ITV kanalında yayınlanan Downton Abbey adlı diziyle şöhreti yakalayan Jessica Brown Findlay; 2010 tarihinde rol aldığı ve bir sahnesinde giysilerini kaldırıp göğüslerini açtığı Albatross adlı film hakkında "Toyluktan, acemilikten başka bir şey değildi" diye konuştu.

23 yaşındaki Findlay'in oynadığı karakter; filmin bir sahnesinde sigara almak için markete giriyor. Satış görevlisinin "yaşının sigara almaya uygun olduğunu kanıtlaman gerek" ısrarı üzerine Findlay'in oynadğı karakter de tişörtünü kaldırıp göğüslerini gösteriyor ve "Bu yeterince iyi mi" diye yanıt veriyor.

Findlay, Radio Times'a verdiği röportajda "Dürüst olmak gerekirse, Albatross benim toyluk zamanıma denk geldi ve o zamanlar "hayır" diyebileceğimi bilmiyordum" diye konuştu.

Findlay o sahne hakkında da "Neler olabileceği hakkında bir fikrim yoktu ve beni o sahnede sırtımdan çekeceklerini sanıyordum" dedi.

Downtown Abbey'den ayrılıp 'Labyrinth' adlı dizinin  kadrosuna katılan Findlay , yeni dizisinde oldukça cüretkar ancak bu sahmneleri senaryonun doğal akışı içinde değerlendiriyor.

Yayın tarihi: 26.03.2013
844
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.