Magazin

Göğüsleri yüzünden yatağa düştü

Göğüsleri yüzünden yatağa düştü

Dünyanın en büyük yapay göğüslü kadını olarak Brezilya'nın Guinness rekorlar kitabına giren model Sheyla Hershey şimdi yaşam mücadelesi veriyor.

30 yaşındaki Brezilyalı model zaten çok büyük (38 KKK) olan göğüslerini büyütmek üzere geçen ay girdiği yeni ameliyatın ardından oluşan komplikasyonlar nedeniyle yatağa bağımlı hale geldi. ABD'nin Teksas eyaletinin Houston şehrinde yaşayan modelin nefes alma güçlüğü çektiği belirtiliyor. Önceki gün komplikasyonlar nedeniyle yeniden ameliyata giren modelin silikonlarının çıkarılacağı tahmin ediliyor.

Dahası Hershey, gerçek göğüslerini kaybetme riskiyle de karşı karşıya bulunuyor.

Portekizce, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve İngilizce'yi anadili gibi konuşan Sheyla, ameliyat öncesine, "son silikon taktırmasından sonra ağrılar çekmeye başladığını ve nefes alma sorunu yaşadığını, daha sonra da yataktan kalkamaz hale geldiğini" anlattı.

Geçen ayki ameliyat sonrasında kaptığı enfeksiyon iki göğsüne de yayılan Sheyla, şimdiye dek rekor kırmak için 30'dan fazla kez bıçak altına yattı ve yaklaşık 60 bin dolar harcadı. Enfeksiyonun kan dolaşımına sızması halinde ise ölüm riskiyle karşı karşıya kalan Sheyra sürekli doktor gözetiminde tutuluyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 15.07.2010
645
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.