Magazin

Göçek'te gazeteci dövdürdü

Göçek'te gazeteci dövdürdü

Türkiye'ye gelerek mavi tura çıkan Demi Moore'u görüntülemek isteyen gazeteciler dayak yedi.

Demi Moore'un fotoları sağda

Göçek'te bulunan Port Marina'ya bağlı Carmina adlı tekneyi kiralayan ve tura çıkan Demi Moore'un teknesindeki personel Sabah gazetesi muhabiri Orhan Merdivan'ın kendisini görüntülemek istediğini görünce düvdüler.

Yaşanan bu tatsız olaydan sonra Demi Moore, Kahraman Sadıkoğlu'na ait katamaran tipi yüzen ev tarzındaki teknede misafir oldu. Teknede Osman-Serra Merzeci, Kahraman Sadıkoğlu ve eşinin yanısıra Hüsamettin ve Simla Beyazıt'ta bulunuyordu.

Teknede görüntülenmek istemeyen Demi Moore için bu sefer de korumalar etten duvar ördü. Dünyaca ünlü star, mayolu görüntü vermemek için bu kez dikkatli davrandı ve davete kıyafetiyle katıldı.

En çok mezeleri beğendi
Meze olarak deniz börülcesi, köpüoğlu (yoğurt ve patlıcanla yapılan), şakşuka, patlıcan kebap, biber kebap, semiz otu ve diğer ot çeşitleri. olarak balık, oğlak tandır, karides, kalamar, tavuk ve köfte çeşitleri. Şarap, bira ve az miktarda da rakı içen Demi Moore ve beraberindekiler, restoranın içerisindeki "köşk" adı verilen bölmede Türk kahvesi ve nargile içti. Demi Moore'un en çok meze çeşitlerini beğendiği belirtildi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 30.07.2006
533
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.