Magazin

Iglesias'ın Türk sevgilisi kim?

Iglesias'ın Türk sevgilisi kim?

Kelebek, Başak Sayan ile dünyaca ünlü şarkıcı Julio Iglesias'ın aşk yaşadığını ortaya çıkardı.

Başak Sayan, bu beraberliği doğruladı ve yakında Iglesias'ı ziyarete gideceğini söyledi. Geçtiğimiz temmuz ayında konser vermek üzere İstanbul'a gelen Julio Iglesias, buradayken çıktığı yemekte tanıştığı Başak Sayan ile aşk yaşıyor.

Sayan, Hollandalı manken Miranda Rijnsburger ile evli olan ve geçen mayıs ayında 8'inci kez babalık heyecanını yaşayan Iglesias ile görüştüğünü doğruladı. Genç oyuncu, "Yemekten sonra aramızda bir bağ kuruldu. İstanbul konseri sonrası uzun süre Bodrum'da kaldı, ben de oraya gittim. Daha sonra birlikte Romanya-Bükreş'e geçtik" dedi.

Sayan, sözlerine şöyle devam etti: "Ben İstanbul'a döndükten sonra da telefonla görüşmeyi sürdürdük. 23 Eylül, onun doğum günüydü. Telefonla görüştüm ve yanında olmayı çok istediğimi söyledim. Zaten yakında yanına gideceğim. Julio çok iyi ve duygulu biri. Ama bu beraberliğin ortaya çıkmasına nasıl tepki gösterecek, kızacak mı bilemiyorum. Arkadaşlığımızdan kimsenin haberi yoktu, bunu ilk siz öğrendiniz. Bundan sonra ne olacağını düşünmek bile istemiyorum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 23.10.2007
514
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.