Magazin

Iglesias Çeşme'de güzellerle güneşlendi

Iglesias Çeşme'de güzellerle güneşlendi

Türkiye'ye konserler vermek için gelen dünyaca ünlü şarkıcı Julio Iglesias, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde beraberindeki güzellerle deniz ve güneş keyfi yaptı.

Julio Iglesias geçen cumartesi günü Bodrum'dan Çeşme'ye geldi ve 5 yıldızlı Ilıca Otel'e yerleşti. Aynı günün akşamında Çeşme'de konser veren sanatçı pazar gününü de kendine ayırdı. Konakladığı Ilıca Hotelin iskelesi özel olarak sanatçı ve grubuna kapatıldı.

Çeşme Ilıca Hotel plajında kendisine özel olarak tahsis edilen iskelede 10'a yakın kızla gün boyu güneşlenen ve denize giren Iglesias'a farklı milletlerden kız arkadaşları tarafından masajlar da yapıldı. Özellikle ayağındaki kronik rahatsızlığı nedeniyle ünlü şarkıcının sağ ayağına özel masaj yapıldı.

Iglesias'ın mönüsü ise tamamen taze deniz ürünlerinden seçildi. Belirli bir yaştan sonra enerji desteği verdiği herkesçe bilinen istiridye, midye, jumbo karides, kalamar gibi pek çok deniz ürününü iştahla yiyen ünlü starın zindeliğinde yiyeceklerinin de katkısı olduğunu belirtildi.

Bu arada sanatçının Ilıca Hotel konuklarına da jest yaparak, tümünü konserine davet ettiği belirtildi.

Iglesias bugün Çeşme'den ayrılarak Antalya'ya geçecek ve yarın Antalya'da konser verecek.
Yayın tarihi: 27.07.2009
254
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.